23 gru 2014

Życzenia świąteczne + piosenka.

Zdjęcie znalezione na Google Grafika. 
 Kochani Czytelnicy. Zanim jutro wraz z najbliższymi zasiądę do Wigilijnej Kolacji chciałabym życzyć Wam wszystkim zdrowych,spokojnych,pełnych miłości, ciepła i spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Bożego Narodzenia.Niech ten wyjątkowy czas będzie rzeczywiście magiczny, pełen radości ze wspólnie spędzonych chwil i wymarzonych prezentów. Niech pierwsza Gwiazdka zaświeci w Waszych serach, a Nowy Rok przyniesie ze sobą same pogodne dni, mnóstwo spełnionych marzeń,fascynujących płyt i weny przy pisaniu recenzji.Do życzeń dołączam świąteczną piosenkę . Oby  nadchodzące dni zostały w Waszej pamięci na długo, może nawet na zawsze. Anne 18- autorka bloga "O muzyce słów kilka".

Do napisania za kilka dni, kiedy to będę miała dla Was zapowiedź tego co w 2015r na blogu. 


2 komentarze:

 1. ohh święta :D ciekawa jestem jaka muzyka nas czeka w nowym roku :D

  Wesołych Świąt!
  -D.

  http://themusicwonderland.blogspot.com

  http://muzoland.blog.pl/

  http://krtek-on-vacation.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję serdecznie za życzenia i też życzę Ci wesołych, szczęśliwych i spokojnych świąt oraz spełnienia wszystkich marzeń.! xx
  songnevergrewold.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Witaj na Blogu O muzyce słów kilka. Dziękuję, że tu zajrzałeś/ aś i przeczytałeś / aś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę i czas zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Pamiętaj o jednym: Nie obrażaj nikogo. Jeśli chcesz mnie skrytykować/ zwrócić uwagę na błąd bądź literówkę możesz to zrobić, ale w kulturalny sposób. Komentarze wulgarne lub zawierające SPAM będą natychmiast usuwane. Anne 18.