13 cze 2015

SUPER DUET # 15 Skaldowie & Monika Kuszyńska W żółtych płomieniach liści ( org. Skaldowie i Łucja Prus).

Za nami pierwszy dzień 52 Festiwalu Polskiej w Opolu. Był koncert Super Debiuty , który bardzo zasłużenie wygrali Justyna Panfilewicz i Mariusz Wawrzyńczyk  wykonując piosenkę Nie widzę Ciebie w swych marzeniach. Był też jubileusz 50- lecia pracy artystycznej zespołu Skaldowie. Ich piosenki wykonywali nie tylko uczestnicy konkursu Debiutów, ale również goście specjalni, którzy zaśpiewali w duetach z jubilatami. Na opolskiej scenie pojawił się zespół Golec Orkiestra,Edyta Górniak oraz Monika Kuszyńska.  
Występ tej ostatniej chciałabym Wam dzisiaj zaprezentować. Powiem krótko jak zwykle z klasą,  magicznie i co ważne z własną interpretacją. Pięknie było . Zresztą posłuchajcie sami bo warto . Oby więcej takich duetów i utworów. 
Jak Wam się podoba?

1 komentarz:

Witaj na Blogu O muzyce słów kilka. Dziękuję, że tu zajrzałeś/ aś i przeczytałeś / aś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę i czas zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Pamiętaj o jednym: Nie obrażaj nikogo. Jeśli chcesz mnie skrytykować/ zwrócić uwagę na błąd bądź literówkę możesz to zrobić, ale w kulturalny sposób. Komentarze wulgarne lub zawierające SPAM będą natychmiast usuwane. Anne 18.