9 lis 2014

Nowy singiel Natalia Podwin Wanna Be.

Jakiś czas temu na tym blogu pojawił się wywiad z uczestniczką obecnej edycji The Voice of Poland Natalią Podwin. Wokalistka zdradziła w nim, że wraz ze swoim zespołem kończy pracę nad singlem. Zapowiadana piosenka ujrzała światło dzienne 26 października 2014 r. Ekipa w składzie : Natalia Podwin, Mateusz Witkowski, Piotr Nosal, Szymon Orchowski i Karol Sowiński stanęła na wysokości zadania i stworzyła coś bardzo przyjemnego dla ucha.
Kompozycja Wanna Be  jest bardzo "nie polska". Nie chodzi tutaj tylko o język w jakim została zaśpiewana, ale przede wszystkim o brzmienie i styl utworu. Całość jest naprawdę na niezłym nie boję się tego słowa światowym poziomie. 

Już z niecierpliwością czekam na kolejny singiel mam nadzieję, że będzie to coś po polsku. Póki co Wam życzę miłego słuchania, a Natalii powodzenia w odcinkach na żywo The Voice of Poland, które ruszają już w przyszłą sobotę 15 listopada. 

1 komentarz:

  1. Chwytliwa piosenka. ;) i dość oryginalna.
    songnevergrewold.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Witaj na Blogu O muzyce słów kilka. Dziękuję, że tu zajrzałeś/ aś i przeczytałeś / aś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę i czas zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Pamiętaj o jednym: Nie obrażaj nikogo. Jeśli chcesz mnie skrytykować/ zwrócić uwagę na błąd bądź literówkę możesz to zrobić, ale w kulturalny sposób. Komentarze wulgarne lub zawierające SPAM będą natychmiast usuwane. Anne 18.