14 lip 2015

SUPER DUET #16 Monika Urlik & Rafał Szatan Jedno słowo.

Jedno słowo - piosenka napisana i skomponowana przez Monikę Urlik, duet do, którego wokalistka zaprosiła front mena zespołu RH+ Rafała Szatana. Oboje brali udział w pierwszej edycji programu The Voice of Poland. Ona pod skrzydłami Nergala dotarła do półfinału, on będąc w drużynie Andrzeja Piasecznego odpadł już w Bitwach. Po czterech latach pokazują, że ich znajomość zaowocowała muzyczną niespodzianką.
 Wspólny utwór traktuje o miłości, że czasem nawet najpiękniejsze słowa, gesty nie są w stanie zastąpić bliskości i tego najważniejszego wyznania Kocham Cię, bo to ono  ma magiczną moc. Jeśli go zabraknie, jeśli nie będzie przebaczenia, wsparcia, obecności ukochanej osoby miłość nie przetrwa. Gdy  powiesz Kocham Cię. nazwiesz coś co wcześniej pozostawało nienazwane, masz podstawy do tego by myśleć My nie Ja, budować nie Ciebie i Mnie lecz Nas i wierzyć , że się uda.
Teledysk:
Występ w programie " Pytanie na śniadanie":
 

Miłego słuchania.

2 komentarze:

Witaj na Blogu O muzyce słów kilka. Dziękuję, że tu zajrzałeś/ aś i przeczytałeś / aś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę i czas zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Pamiętaj o jednym: Nie obrażaj nikogo. Jeśli chcesz mnie skrytykować/ zwrócić uwagę na błąd bądź literówkę możesz to zrobić, ale w kulturalny sposób. Komentarze wulgarne lub zawierające SPAM będą natychmiast usuwane. Anne 18.