20 kwi 2014

The Voice of Poland 3 co słychać u uczestników #4 Beata Orbik.

Po  trzech artykułach na temat po programowej aktywności uczestników odcinków na żywo tym razem coś o dziewczynie z drużyny Marii , która nie dotarła  do decydującego etapu programu . Jesteście ciekawi co słychać u Beaty Orbik? Zapraszam do lektury .
Beata Orbik - 23 latka , która już jako mała dziewczynka interesowała się muzyka, brała  udział w festiwalach wokalnych.  Od 2010 roku jest uczennicą Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie.  Zdobywa tam wiedzę ,a uczestnicząc w różnych projektach i dużo śpiewając nabiera scenicznego doświadczenia. Pisze teksty ,współtworzy muzykę, pracuje nad własnymi piosenkami.
Twierdzi, że na scenie  tak jak w życiu,  najważniejsza jest prawda i emocje. Stylistycznie najbliższy jej sercu jest soul i funk. Mimo to nie zamyka się na inne gatunki . Współpracuje z folkową  grupą PowerGras oraz zespołem The Ligot Project ,( standardy jazzowe i bluesowe) .
Chociaż odpadła z programu na etapie bitew :
 została chórzystką w  zespole swojej trenerki. Występowała  z nią już kilkakrotnie :Ostatnio mogliśmy zobaczyć  i usłyszeć ją  w Warszawskim Teatrze Syrena gdzie odbył się koncert premierowy,  promujący  najnowszą płytę Marii „ Jazz na ulicach”


Ponadto na You Tube można znaleźć pierwszy autorski utwór wokalistki:

Trzymamy kciuki i czekamy na więcej . Jeśli chcesz usłyszeć jak Beata brzmi na żywo będziesz  miał taką okazję. Maria Sadowska zagra niebawem kilka koncertów  klubowych i  być może zabierze ze sobą swoją chórzystkę . Oto dokładne terminy i miejsca występów :
25.04  Zielona Góra Klub Kawon.
27.04  Wrocław Klub Bezsenność
12.05  Chorzów Teatr Rozrywki 
18.05  Łódź Klub Wytwórnia. 
Serdecznie zapraszam.
Źródło zdjęć:


Tekst pojawił się również na stronie magazynu Debiutext:

The Voice of Poland Co słychać u uczestników #4 Beata Orbik.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj na Blogu O muzyce słów kilka. Dziękuję, że tu zajrzałeś/ aś i przeczytałeś / aś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę i czas zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Pamiętaj o jednym: Nie obrażaj nikogo. Jeśli chcesz mnie skrytykować/ zwrócić uwagę na błąd bądź literówkę możesz to zrobić, ale w kulturalny sposób. Komentarze wulgarne lub zawierające SPAM będą natychmiast usuwane. Anne 18.