16 paź 2014

Piosenka na dziś #19 Bajm Dziesięć przykazań.

Wiecie za co najbardziej lubię  program The Voice of Poland ?  Za dwie rzeczy.  Po pierwsze za to, że  występują tam naprawdę utalentowani ludzie, którzy  najczęściej wiedzą jaką muzyczną drogą chcą iść , a niekiedy mają nawet własne piosenki. Po drugie za repertuar. Utwory , które dostają do zaśpiewania uczestnicy są naprawdę dobre . Czasem oglądając to talent show można odkryć  naprawdę cudowne polskie piosenki których się wcześniej nie słyszało. Oto jedna z nich. 

Utwór Dziesięć przykazań  został napisany, skomponowany i zaśpiewany przez wokalistkę zespołu Bajm. Beatę Kozidrak.
W ostatnią sobotę podczas etapu Bitew wykonały ja wokalistki z drużyny Edyty Górniak . Sandra Rusin i Marta Fedyniszyn. Muzyczne starcie na ringu wygrała pierwsza z nich. Posłuchajcie jak dziewczyny poradziły sobie z tym niełatwym utworem.
Jak Wam się podoba  taki  duet? Znaliście ten utwór?

1 komentarz:

  1. Moim ulubionym etapem w tym programie jest zdecydowanie etap przesłuchań. Jurorzy wybierają wtedy naprawdę tylko osoby, które umieją śpiewać i mają w swoim głosie coś wyjątkowego i nie zwracają uwagi na wygląd. W przesłuchaniach też odkryłam kilka fajnych piosenek. ;)
    songnevergrewold.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Witaj na Blogu O muzyce słów kilka. Dziękuję, że tu zajrzałeś/ aś i przeczytałeś / aś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę i czas zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Pamiętaj o jednym: Nie obrażaj nikogo. Jeśli chcesz mnie skrytykować/ zwrócić uwagę na błąd bądź literówkę możesz to zrobić, ale w kulturalny sposób. Komentarze wulgarne lub zawierające SPAM będą natychmiast usuwane. Anne 18.