21 lut 2015

Kolejna playlista- tym razem tylko po polsku.


Dziś mam dla Was kolejną playlistę. Będą to polskie nowości ostatnich tygodni, które najbardziej mi się spodobały. Nie przedłużam i od razu przechodzę do prezentacji poszczególnych utworów. 
1. Tabb & Sound N " Grace Dach -  bardzo pozytywny kawałek. 
2. Anna Wyszkoni Prywatna Madonna- trzeci singiel ,z ostatniej płyty Ani dedykowany jej mamie.
3. Patrycja Markowska Piąte nie odchodź- kolejny singiel z płyty Alter Ego. Piosenka, która znajdzie się na ścieżce dźwiękowej do filmu op tym samym tytule. Patrycja zadebiutuje w nim na dużym ekranie  jako aktorka. Film wchodzi do kin 13 marca. 

4. Bracia Niepisane- utwór promujący platynową edycję ostatniej płyty zespołu zatytułowanej Zmienić zdarzeń bieg. Tekst napisał Wojciech Byrski, a muzykę skomponował  Jan Borysewicz.
5.Liber & Natalia Szroeder - Porównania - czwarta wspólna piosenka tego duetu.
6. Mela Koteluk - Żurawie Orgimami - singiel pochodzący z drugiego albumu artystki zatytułowanego Migracje.
7. LemON Jutro- trzeci singiel promujący świetną płytę. Jej recenzja na pewno pojawi się na blogu. 
8 Sylwia Grzeszczak Kiedy tylko spojrzę ( występ z gali Telekamer ) - to nie jest nowość, ale wykonanie tak genialne, że musiałam wstawić.
Miłego słuchania. 
6 komentarzy:

 1. Najbardziej lubię Jutro, no bo w końcu to Lemon. ;) Spodobał mi się również kawałek Dach, bardzo fajny, pozytywny kawałek, ale trochę mało oryginalny.
  Pozdrawiam ;)
  songnevergrewold.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam okazję zobaczyć Sylwię Grzeszczak "w akcji" na żywo i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem jej talentu, którego wcześniej nie doceniałam.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mela, Mela - jak zwykle olśniewa!

  OdpowiedzUsuń
 4. Utwór "Dach" ostatnio mnie zahipnotyzował !! Świetny pozytywny tekst i rytmiczna melodia sprawiają , że tej piosenki mogłabym słuchać cały czas!
  Super !!
  Podoba mi się jeszcze "Jutro" zespołu Lemon i oczywiście Sylwia na żywo !!
  Pozdrawiam !
  http://beautyishiddeneverywhere.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Utwór "Dach" ostatnio mnie zahipnotyzował !! Świetny pozytywny tekst i rytmiczna melodia sprawiają , że tej piosenki mogłabym słuchać cały czas!
  Super !!
  Podoba mi się jeszcze "Jutro" zespołu Lemon i oczywiście Sylwia na żywo !!
  Pozdrawiam !
  http://beautyishiddeneverywhere.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Witaj na Blogu O muzyce słów kilka. Dziękuję, że tu zajrzałeś/ aś i przeczytałeś / aś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę i czas zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Pamiętaj o jednym: Nie obrażaj nikogo. Jeśli chcesz mnie skrytykować/ zwrócić uwagę na błąd bądź literówkę możesz to zrobić, ale w kulturalny sposób. Komentarze wulgarne lub zawierające SPAM będą natychmiast usuwane. Anne 18.