8 wrz 2017

Muzyczny wehikuł czasu cz. 17

Po długiej przerwie wraca cykl Muzyczny wehikuł czasu. Wraca właśnie teraz, bo wrześniowe i generalnie jesienne dni to dobry czas na  słuchanie nastrojowej muzyki. W ostatniej przed przerwą odsłonie królowały panie, więc dzisiaj schedę przejmują panowie.
 źródło: Pixbay

1) Bogusław Mec Przyjaciele po to są
  2) Andrzej Zaucha Byłaś serca biciem
 3) Mieczysław Szcześniak Za- czekam
4) Seweryn Krajewski Najpiękniejsza 
5) Czesław Niemen Obok Nas
  
 Tak sobie słucham piosenek, które wybrałam do dzisiejszego posta i zastanawiam się dlaczego takie piosenki już nie powstają. Kiedyś piękne słowa łączono z pięknymi melodiami. Teraz  większość ludzi, zwłaszcza młodych słucha zupełnie innej, mniej wartościowej muzyki. Stworzyłam ten cykl , bo chciałam wyłuskać i pokazać te starsze, nieco zapomniane perełki polskiej muzyki. Miłego słuchania Anne 18. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj na Blogu O muzyce słów kilka. Dziękuję, że tu zajrzałeś/ aś i przeczytałeś / aś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę i czas zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Pamiętaj o jednym: Nie obrażaj nikogo. Jeśli chcesz mnie skrytykować/ zwrócić uwagę na błąd bądź literówkę możesz to zrobić, ale w kulturalny sposób. Komentarze wulgarne lub zawierające SPAM będą natychmiast usuwane. Anne 18.