12 wrz 2017

Trzy składniki muzyki : Emocje magia i prawda #7 Krzysztof Bobecki Ktoś chyba drwi.

Drugiego września wystartowała kolejna, ósma już edycja programu The Voice of Poland. Pora , więc powrócić do cyklu Trzy składniki muzyki. Dzisiaj zaprezentuję Wam utwór uczestnika szóstej edycji show. Krzysztof Bobecki należał do drużyny Andrzeja Piasecznego.  Odpadł z programu w pierwszym odcinku na żywo. Jako, że bardzo mu kibicowałam  nie mogłam zrozumieć decyzji widzów. Jednak po raz kolejny okazało się, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.  Chłopak podpisał kontrakt płytowy i właśnie pracuje nad debiutanckim albumem. I o to tu chodzi o spełnianie marzeń.  

Jeszcze jakiś czas temu w serwisie Youtube oprócz coverów można było posłuchać kilku autorskich utworów Krzysztofa. Jednak w pełnym momencie piosenki Dlaczego dziś, Cofnąć chcę  czy Ludzie są jacy są zniknęły z sieci. Kto wie może cześć z nich znajdzie się kiedyś na płycie artysty ?
 źródło : Oficjalny Fan Page Krzysztofa Bobeckiego.

Na cały krążek przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale 28 lipca  2017 miała miejsce premiera debiutanckiego singla młodego wokalisty. 

Piosenka Ktoś chyba drwi spodobała mi się już po pierwszym przesłuchaniu . Dlaczego ? Ze względu na emocje , które ze sobą niesie. Ileż prawdy jest w stwierdzeniu Kiedy utracisz siłę swą to nagle ktoś złapie za rękę twą.  Posłuchajcie uważnie , bo ta piosenka ma w sobie coś co trudno- przynajmniej mnie opisać słowami. 
Dajcie znać w komentarzach jak Wam się podoba ?  
 Już niebawem będzie okazja, aby posłuchać wokalisty na żywo. 
16 września wraz z zespołem zagra on koncert w Parku Miejskim w Bytomiu. 

Miłego słuchania, Anne 18. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj na Blogu O muzyce słów kilka. Dziękuję, że tu zajrzałeś/ aś i przeczytałeś / aś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę i czas zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Pamiętaj o jednym: Nie obrażaj nikogo. Jeśli chcesz mnie skrytykować/ zwrócić uwagę na błąd bądź literówkę możesz to zrobić, ale w kulturalny sposób. Komentarze wulgarne lub zawierające SPAM będą natychmiast usuwane. Anne 18.