12 maj 2014

The Voice of Poland 3 co słychać u uczestników #10 Arek Kłusowski.

Pierwszą dziesiątkę artykułów zamyka tekst o wokaliście, który w pierwszym etapie programu na swoją trenerkę wybrał Marię Sadowską,ale potem został  skradziony  przez Tomsona i Barona. Dotarł do finału, w którym zajął trzecie miejsce.
Arek Kłusowski- 22 letni wokalista i autor tekstów. Chłopak z ogromną charyzmą i zadatkami na międzynarodową karierę. W The Voice każdy jego występ był jak koncert. Wszystkie piosenki wykonywał po swojemu tak jakbby były jego własnymi. Gdy zniknął ze szklanego ekranu nie próżnował. Szybko ukończył materiał na płytę i zaczął grać koncerty. Kilkakrotnie pojawiał się w Rzeszowie , Krakowie i Wrocławiu . Mogliśmy go usłyszeć także w Warszawie i w Śremie.
Oprócz filmików z koncertów na Youtube znajdziemy autorskie utwory Arka. Oto niektóre  z nich.


10 kwietnia 2014r podpisał kontrakt  płytowy z Universal Miusic  Polska.
W jednym z ostatnich wywiadów zdradził jaką płytę zamierza nagrać :


"Płyta wyjdzie w tym roku i na pewno nie będzie to jakieś jednosezonowe gówno. Jakość muzyki musi być wizytówką każdego artysty. Piosenka promująca krążek już na dniach. A płyta będzie bardzo kontrowersyjna, bo autentyczna. Nie chce serwować ludziom jakiś śmiesznych piosenek o niczym. Mam szacunek dla odbiory. W pracy tak jak w życiu jestem bardzo uparty i robie wszystko po swojemu"

Źródło zdjęć :


Źródło cytatu :
Arek Kłusowski Wywiad
Tekst pojawił   się również na stronie Magazynu Debiutext


1 komentarz:

  1. Arek to jeden z najbardziej charakterystycznych osób z trzeciej edycji the voice i trzymam za niego kciuki. "Podpalimy miasta" jest ciekawe w warstwie tekstowej, zwrotki mi się podobają, trochę gorzej z refrenem.

    OdpowiedzUsuń

Witaj na Blogu O muzyce słów kilka. Dziękuję, że tu zajrzałeś/ aś i przeczytałeś / aś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę i czas zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Pamiętaj o jednym: Nie obrażaj nikogo. Jeśli chcesz mnie skrytykować/ zwrócić uwagę na błąd bądź literówkę możesz to zrobić, ale w kulturalny sposób. Komentarze wulgarne lub zawierające SPAM będą natychmiast usuwane. Anne 18.